Ремонт квартир у Києві

Якісний, Швидкий та Недорогий

Ремонт ванної кімнати

У нашому житлі, будь то квартира, або приватна садиба, ванна кімната займає особливе місце, яке асоціюється у нас з комфортом, свіжістю, ну, і звичайно ж, чистотою.
Адже дуже важливо, щоб ванна кімната була затишною, красивою, радувала око і була облаштована на наш смак – так як це подобається нам. 

Підвісна стеля

Багато хто вважає, що підвісні стелі для квартири – надто вже офіційний, офісний варіант. Мовляв, і придумані вони були спочатку саме для офісу… Насправді, єдина нестача підвісних стель – те, що вони “з’їдають” близько десяти сантиметрів чистої висоти стелі, отже, ваша квартира стане трохи нижчою. А про офіційність із нинішньою різноманітністю кольорів та малюнків взагалі говорити не варто!

Ремонт санвузла

  • підготовчі та електромонтажні роботи;
  • монтаж сантехнической разводки;
  • вирівнювання стін у санвузлі;
  • укладання плитки на підлогу, облицювання стін;
  • заміна сантехнічного обладнання (ванної, раковини, унітазу) пральна машина
  • монтаж рейкових підвісних стель.

Монтаж теплої підлоги

У деяких приміщеннях: у спальні, дитячій, ванній кімнаті зовсім не зайвим буде облаштування теплої підлоги. Він буває двох видів: електричний і водяний.
На первинну стяжку укладається по всій площі приміщення, відповідно спеціальний електричний кабель або трубопровід, приєднаний до системи подачі гарячої води, і вже зверху робиться остаточна стяжка.

Ласкаво просимо на наш сайт

На нашому сайті ви можете ознайомитися з роботами майстра, отримати консультації з питань, що вас цікавлять у галузі будівництва та домашнього ремонту. Особливу увагу ми приділяємо роботам з кахельною плиткою, адже правильно підібраний і укладений кахель радує не тільки погляд, але і є запорукою домашнього затишку. Ми пропонуємо Вам доступні ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта

ПРОФЕСІЯ ПЛИТОЧНИК – ХТО ЦІ ЛЮДИ!

Професія плиточника дуже давня, ще з давніх-давен вважалося що 60% успіху в оздоблювальних роботах залежало тільки від цих людей. Багато відомих храмів і будинків було пожвавлено саме цими людьми. Це дуже складна і копітка праця, яка бачить за собою втілення вашої мрії та ваших фантазій у реальне життя.