Категорії
Новини

Класи плитки та швів

мулові, які повністю готові до застосування, розфасовані у будь-які ємності, та у вигляді сухих сумішей на основі цементу, упакованих у мішки.

Керамічна плитка за ступенем удароміцності ділиться на чотири класи. Найслабша, що відноситься до першого класу, зазвичай використовується у ванній кімнаті, а ударостійку плитку четвертого класу, як правило, кладуть біля входу до закладу.

Шви для плитки

склади для розшивки швів бувають різних видів: акрилові, які повністю готові до застосування, розфасовані в будь-які ємності, та у вигляді сухих сумішей на основі цементу, упакованих у мішки. Використовувати цемент у роботі менш трудомістко. Більшість затирок стійки по відношенню до води, але стійкості їх вистачає тільки на те, щоб тільки протистояти бризкам і струменям душа, але вони не витримають постійного впливу води. Так само дані засоби не рекомендується застосовувати в місцях, що контактують з продуктами харчування, через те, що вони мають низькі властивості бактерицидності. При зіткненні з цими випадками рекомендується застосовувати епоксидні склади. вони зовсім не токсичні та водостійкі. Але працювати з ними досить складно і вони за ціновим критерієм вони перекривають акрилові і цементні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні записи