Категорії
Новини Послуги

Монтаж підвісної стелі

Багато хто вважає, що підвісні стелі для квартири – надто офіційний, офісний варіант. Мовляв, і придумані вони спочатку саме для офісу.

Підвісна стеля: не дайте задурити собі голову!Дивно, але якщо ви почнете бігати по магазинах і шукати інформацію про підвісні стелі, чого тільки не почуєте! І що підвісні стелі можна запросто повісити самостійно, і що на них можна заощадити, і що всі вони виробляються однією фірмою, і що, навпаки, маса підвісних стель виробляється вітчизняними фірмами – і, до речі, підходять вони для нашої країни набагато більше. Про останнє можна сказати лише одне: вам попалися консультанти-патріоти. Решта ж і зовсім не витримує критики…

  • По-перше, монтаж підвісних стель – це не збір пазла з десяти тисяч шматочків, тут не обійтися без допомоги професіонала. Якщо ви, звичайно, не хочете, щоб ця стеля потім впала вам на голову.
  • По-друге, економити на дорогих речах (а “складні” стелі – апріорі досить дорога технологія), щонайменше, безглуздо: адже ви платите за красу і надійність, а в результаті не отримуєте ні того, жодного.

Тому готуйтеся, що найдешевший варіант обійдеться вам (разом з роботою) щонайменше 15 доларів за квадратний метр. І це дуже, дуже, просто неймовірно дешево, підвісні стелі світових брендів коштують у рази дорожче. Так, і в самих цих брендах потім також треба буде розібратися…

Установка підвісних стель Якщо говорити просто, то під самою стелею вам потрібно буде повісити металеві ґрати, а в квадратики вставити стельові панелі. Зрозуміло, ґрати вам доведеться збирати самостійно, з металевих рейок, а до стін намертво пригвинчувати їх з використанням різних матеріалів і пристосувань (перфораторів, дюбелів, дрилів…). Після цього, як ми написали вище, залишається вставити в квадрати плити – легкі мінерально-волокнисті. Втім, така стеля і не може бути важкою, це підвищує її небезпеку для людини.

Як ви розумієте, квадрати, які ви отримаєте, повинні обов’язково за розмірами співпадати з проданими плитами. Тож ретельно стежте за продавцями! Адже вони можуть вам всучити рейки з одного комплекту, а плити – з іншого, а потім ще запевняти вас, що “сантиметром більше, сантиметром менше” …
Зрештою цей самий злощасний сантиметр не дозволить вам змонтувати якісні стелі! Звичайно, фахівець зможе панелі максимально підрівняти, але така стеля все одно може вивалитися на вашу голову будь-якої хвилини.

Технологія підвісних стель: матеріал легший і… м’якший?Звичайно, якщо говорити про можливість пробити верхівку, то на таку підвісну панель навряд чи буде здатна.
Спочатку її взагалі робили з мінерального волокна і целюлози, проте час зажадав внести деякі зміни до складу підвісної стелі.
Справа в тому, що на таку панель було достатньо натиснути мізинчиком, щоб у ній залишилася вм’ятина. А якщо вже в неї вистрілювала пробка від шампанського, панель була пробита наскрізь. вм’ятин на них не залишається.

Вітчизняні ж…

Втім, стоп: сьогодні на ринку ви навряд чи знайдете продукцію вітчизняних виробників. Навіть плити під назвою “Байкал” – це продукція американського концерну, випущена спеціально для Росії. Ось і все вітчизняне! До речі, у лінійці стельових плит цієї компанії “Байкал” – найдешевша продукція, і її ви не знайдете навіть у фірмових каталогах, оскільки вона все одно продається виключно на території Росії. Тому не грайте в патріотизм: отримайте матеріали невідомого виробництва, що відрізняються якістю лише у найгірший бік.

Подвесные потолки: дизайн определяют консерваторы

Саме з цієї причини абсолютна більшість підвісних стель у нашій країні – білого кольору. Не засмучуйтесь!

  • По-перше, “більшість” ще не означає “все без винятку”. Винятки є, і вони можуть бути як однотонного приємного кольору, так і з різним малюнком. До того ж, якщо плити можна замовити у потрібному вам розмірі – отже, можна замовити і з потрібним малюнком! Так що білі плити ви, швидше за все, зможете вільно знайти у роздрібних магазинах, а кольорові вам просто доведеться замовити за каталогом. Ось і вся складність!
  • По-друге, насправді, ринок підвісних стель здатний запропонувати вам не тільки різнобарвні панелі, але й різне покриття: гладке, глянсове, шорстке, з видавленим малюнком… Щоправда, в останньому випадку стельові панелі вже будуть ставитися до розряду дизайнерських, тому і коштуватимуть вони відповідно. Ціни підвісних стель такого рівня – 25 доларів за квадратний метр та вище.

Підвісна стеля теж може потребувати ремонту!

І на цей випадок вам обов’язково потрібно запастися панелями, особливо якщо йдеться про дизайнерський варіант.
До речі, пам’ятаєте, ми говорили про те, що монтувати підвісна стеля потрібна лише фахівцю? Так от: якщо одна з панелей пошкодиться, витягнути її і замінити на іншу ви зможете і самі, це вам не спрямовувати до стін пригвинчувати. Тому основною проблемою буде не сам процес ремонту, а вибір потрібної вам панелі. Не скупіться: купуючи підвісну стелю, обов’язково потрібно думати про майбутнє. Особливо якщо ви замовляєте плити оригінального забарвлення! Хто знає: можливо, вже через рік саме цей відтінок знімуть з виробництва…

Додому чи в офіс?

Багато хто вважає, що підвісні стелі для квартири – надто вже офіційний, офісний варіант. Мовляв, і придумані вони були спочатку саме для офісу… Насправді, єдина нестача підвісних стель – те, що вони “з’їдають” близько десяти сантиметрів чистої висоти стелі, отже, ваша квартира стане трохи нижчою. А про офіційність з нинішньою різноманітністю кольорів та малюнків взагалі говорити не варто!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні записи