Категорії
Новини Послуги

Тепла підлога

У деяких приміщеннях: у спальні, дитячій, ванній кімнаті зовсім не зайвим буде облаштування теплої підлоги. Він буває двох видів: електричний і водяний.

У деяких приміщеннях: у спальні, дитячій, ванній кімнаті зовсім не зайвим буде облаштування теплої підлоги. Він буває двох видів: електричний і водяний.

Монтаж підлоги з електропідігрівом

Електрична підлога прийшла до нас з Європи, звідти ж поставляються і спеціальні кабелі. Спочатку вони викликали невдоволення екологів, оскільки створюване ними електромагнітне поле надавало, хоч і не велике, але все ж таки шкідливий вплив на людей. Зараз ця проблема знята: електромагнітне випромінювання сучасних кабелів мінімальне і не чинить шкідливого впливу.

Але є у електричної теплої підлоги і ряд інших недоліків: він споживає електроенергію від 250 до 400 кВт на годину. З іншого боку, зробити пробне включення теплої підлоги можна лише після повного висихання стяжки, тобто. за 45 днів. Якщо виявиться, що тепла підлога не працює, необхідно розбивати стяжку, усувати несправність та заливати знову. До такої ж тривалої та дорогої процедури доведеться вдаватися і у разі поломки теплої підлоги у процесі експлуатації.

Тепла підлога з водяним підігрівом

На первинну стяжку укладається по всій площі приміщення, відповідно спеціальний електричний кабель або трубопровід, приєднаний до системи подачі гарячої води, і зверху вже робиться остаточна стяжка.

Водяна тепла підлога, в цьому сенсі економічніша: скільки ви платили за гаряче водопостачання, стільки і платитимете далі. Єдина проблема – у ваших сусідів може знизитись температура гарячої води в крані, і якщо вони зрозуміють, у чому справа, можуть влаштувати Вам неприємності. Трубопровід для водяної підлоги може бути виконаний із оцинкованих або мідних труб. Однак найкраще використовувати цільний металопластиковий трубопровід. Адже при укладанні будь-якого металевого трубопроводу під покриттям підлоги неминуче виявляться стики труб. Тоді рано чи пізно станеться протікання, і Вам доведеться для її ліквідації руйнувати всю підлогу. При цільному металопластиковому трубопроводі теплої підлоги від такого лиха Ви будете застраховані на 100 відсотків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні записи