Категорії
Новини Послуги

Гіпсокартонні роботи

На сьогоднішній день гіпсокартон є одним із універсальних матеріалів для будівельних та оздоблювальних робіт.

На сьогоднішній день гіпсокартон є одним із універсальних матеріалів для будівельних та оздоблювальних робіт.

Якщо ви затеяли ремонт, тоді вам не обійтися на сьогоднішній день без цього матеріалу перш ніж приступити до обробки стін, потрібно привести їх в порядок і в першу чергу заштукатурити і зачистити тріщини і вирівняти поверхню.

Куда быстрее и выгоднее отделка стен и потолка гипсокартоном.

  • вирівнюють криві стіни,
  • виготовляють підвісні стелі,
  • фальш-перегородки,
  • декоративні ніші
  • та багато інших елементів сучасного інтер’єру


Технологічні та екологічні властивості матеріалу роблять гіпсокартонні роботи незамінними, дозволяють створювати всілякі конструкції для реалізації найвишуканіших дизайнерських рішень, крім того між гіпсокартоном та стіною залишається порожній простір приблизно в 20 – 25 мм, що створює додаткову тепло та звукоізоляцію. .

Сам по собі гіпс – геніальний винахід природи він здатний “дихати”, тобто поглинає надмірну вологу з повітря і виділяє її, якщо повітря занадто сухе.

Гіпсокартон має кислотність, аналогічну кислотності людської шкіри, що дозволяє регулювати мікроклімат приміщень природним шляхом – одним словом він має ідеальні властивості для забезпечення рівного клімату в приміщеннях.

Гіпсокартон екологічно чистий, не містить токсичних компонентів і не чинить шкідливого впливу на навколишнє середовище, що підтверджують гігієнічні та радіаційні сертифікати.

Промисловість випускає крім стандартних гіпсокартонних листів (ГКЛ) вогнестійкі (ОГКЛ) та вологостійкі (ВГКЛ). В останні вводяться речовини, що знищують грибки, вони використовуються для обробки кухонь, санвузлів та ванних кімнат. Вогнестійкі використовуються для обробки різного роду повітроводів та комунікаційних шахт. Якщо ваші стіни оббиті гіпсокартоном, вам вже не потрібно їх штукатурити, миловарити або клеїти газети під шпалери, гіпсокартон – ідеальна основа для подальшого оздоблення, будь то фарбування, обклеювання шпалерами, оздоблення плиткою або декоративними штукатурками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні записи