Категорії
Новини

Ексклюзивний ламінат

Прийнято вважати, що ламінат дешевший за паркет – саме цим і обумовлена його надзвичайно висока популярність. Але на ринку зараз з’являється все більше і більше ексклюзивних колекцій лаімнату, за цінами, що не поступаються паркету з найцінніших порід дерева. У чому причина такої завищеної ціни та чи завищена вона насправді?

Відповідь однозначна – ні! Ексклюзивний ламінат відрізняється надзвичайно високою якістю та зносостійкістю, виглядає як дерево, але при цьому набагато міцніше та стійкіше до впливу агресивних факторів зовнішнього середовища. Нижній шар виконується з пробки – відомого своєю екологічністю матеріалу. Разом з поліуретановою підкладкою пробка забезпечує звуко- та теплоізоляційні властивості ламінату. При ходьбі підлогою з нього ноги не мерзнуть, а звуки з квартири внизу абсолютно не чути.

Другий шар ексклюзивного ламінату виготовляється із ДВП-плит високої щільності. Саме завдяки їм ексклюзивний ламінат набуває своїх унікальних характеристик міцності. І, нарешті, як зовнішній шар виступає дизайнерський вініл. Він визначає зовнішній вигляд ламінату, його зносостійкість та великою мірою – ціну готового виробу.

Дизайнерський вініл – унікальне покриття. Всі знають, як сильно відрізняються один від одного паперові та вінілові шпалери. Вініл, що входить до складу ексклюзивного ламінату, так само стійкий до механічних впливів, має масу різних оригінальних кольорів, приємний на дотик (робить ходіння по підлозі босоніж особливо приємним) … Список його переваг можна продовжувати. Головне, що в результаті вдається отримати матеріал, що зовні абсолютно не відрізняється від натурального дерева (завдяки майстерно імітуючим його малюнкам на поверхні вінілу), але позбавлений всіх його недоліків, які з часом можуть проявитися при експлуатації паркету. Так, ексклюзивний ламінат не розсихається при зниженій вологості і в той же час не боїться вологи – він не спушиться, потрапляючи на нього води. На ньому не утворюються тріщини. Він спокійно реагує на ходьбу підлогою на підборах, оскільки дизайнерський вініл стійкий до таких механічних навантажень. І він не вимагає покриття лаком – створити ідеально гладку дзеркальну поверхню (начебто підлога щойно натерла) допоможе знову ж таки дизайнерський вініл. Існує багато текстур та відтінків останнього, але найбільшою популярністю нині користується глянцевий вініл. Успіхом користуються також покриття «матовий вініл», «вощений вініл», «вініл під мармур» та «вініл під керамічну плитку». Перші два виглядають як дерево з гладкою поверхнею, оброблене олією або воском. Другі імітують природний камінь – але на відміну від холодного каменю по них приємніше ходити і за ними легше доглядати. Підлоги з ексклюзивного ламінату достатньо протирати м’якою ледь вологою ганчіркою – ніяких особливих хімічних засобів і багато часу не потрібно!

Товщина ексклюзивного ламінату зазвичай становить 10,8мм – це відповідає 33 класу ламінату звичайного (33 напівкомерційний клас). Відомо, що ламінат такої товщини простіше укладати (менше ймовірність недоліків у роботі), а замкові з’єднання між окремими його планками є більш міцними, ніж у більш тонких видів ламінату, що обумовлює тривалий термін служби без утворення щілин та високу шумопоглинаючу здатність.

Звичайно, в порівнянні зі звичайним ламінатом (будь-якого класу) ексклюзивний – набагато дорожчий. Так, колекція фірми Pergo донедавна продавалася в Москві за ціною від 1100 рублів за квадратний метр, Alloc Oroginal – 1300 рублів, Balterio – 1450 (останнім часом у зв’язку з фінансовою кризою ціни збільшилися на 70-10 0рублів за квадратний метр). Погодьтеся, це набагато більше, ніж вартість звичайного ламінату, що зазвичай не перевищує 250-600 рублів. Але ті, хто один раз придбав ексклюзивний ламінат, вже ніколи не відмовляться від нього на користь дешевшого продукту. Адже якісне, напрочуд гарне та довговічне покриття – це те, за що варто заплатити!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні записи