Категорії
Новини

Підлогова декор плитка

Підлогова плитка

зазвичай виготовляється з кераміки або природного каменю. Керамічна плитка може бути глазурованою та неглазурованою. Мозаїка викладається у різний спосіб. Плитка на підлозі кладеться, як правило, на клей, що складається з піску, цементу та іноді латексної присадки для додаткової міцності. Міжплиткові шви (проміжки між плитками) зазвичай заповнюються спеціальними складами – затирання.

Плитка із природного каменю може бути особливо красивою. Однак, оскільки це натуральний продукт він менш одноманітний і вимагає більшого планування з точки зору використання та укладання. Кам’яна плитка як граніт може бути розпиляна з обох боків, а потім відполірована з верхньої сторони для отримання плиток однакової товщини.

Деякі поліровані плитки з натурального каменю при намоканні стають слизькими, як граніт і мармур. Кам’яна плитка з шорсткою або необробленою поверхнею має менше ковзання. Керамічна плитка для використання у вологих приміщеннях застосовується менш ковзна, або використовуються дуже дрібні плитки, так що розчин діє як перешкоджають ковзанню лінії. Кам’яна підлогова плитка, як правило, важча, ніж керамічна плитка, і дещо більш схильна до бою під час транспортування.

ДЕКОРАТИВНА ПЛИТКА

Декоративна керамічна плитка має форму мозаїки на стіни, підлогу або стелю будівлі. Хоча декоративна плитка була відома і широко використовувалася в стародавньому світі (про що свідчать чудові мозаїки з Помпеї і Геркуланума), вона, мабуть, досягла свого найбільшого поширення в ісламському світі. і камінів або стилізації під таке оформлення, називають (у множині) кахлі!.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні записи