Категорії
Новини

Ціна, якість, насолода: як правильно вибрати та купити вугілля для кальяну

Правильно підібране вугілля для кальяну – запорука вдалої організації сеансу куріння. Почнемо з того, для чого, взагалі, потрібне вугілля і чому воно таке важливе? По-перше, це паливо, без якого неможливий сам процес куріння кальяну. А по-друге, саме від правильності вибору вугілля залежить повнота розкриття спектру смакових якостей тютюну, а також тривалість та рівень насолоди від сеансу кальянокуріння. Пропонуємо ознайомитися з різновидами вугілля для кальянів, оцінити їх переваги та недоліки, що допоможе вам визначитися з вибором палива в інтернет-магазині «Димок».

Кальянне вугілля: види, переваги, недоліки

Почнемо з того, що всі кальянні вугілля діляться на дві категорії – натуральні та синтетичні. Натомість натуральне вугілля мають кілька різновидів, тоді як синтетичні різняться лише виробником.

Натуральне вугілля для кальяну буває:

  1. Кокосовий. Це вугілля виготовляють з кокосової шкаралупи, вони вважаються одними з найкращих у своєму сегменті. Серед переваг 100% натуральність та екологічність, нагрівання до 600–700 °С, тривалість сеансу куріння до 1,5 годин, а головне – відсутність специфічного присмаку, який можуть давати інші різновиди. З недоліків відзначають лише час розпалювання – зазвичай це 10-15 хвилин, що для багатьох досить довго.
  2. Горіховий. Гідний конкурент кокосового вугілля. По тривалості горіння горіхове вугілля поступається кокосовому, але розпалити його можна в 2 рази швидше. Горіхове вугілля можна використовувати вдома, оскільки воно екологічне, не має специфічного запаху, не утворює багато попелу і не псує смак тютюну.
  3. Дерев’яний. Цей різновид явно програє першим двом, оскільки її недоліки перевищують переваги. Температура горіння становитиме близько 500 °С, а сеанс триватиме приблизно годину. Втім, довше насолоджуватися кальяном із таким паливом навряд чи вийде – деревина спотворює смак та аромат тютюну, виділяє сірку при згорянні та утворює багато попелу. Такий варіант більше підійде для любителів запаху багаття, що дає відчуття перебування на природі.

Варто згадати і про синтетичний вугілля. Це паливо із суміші деревного вугілля та спирту або селітри. Єдина його перевага – миттєву займистість – легко перекривають недоліки деревного вугілля в комплексі зі шкодою для здоров’я, яке завдають хімічні компоненти. Як сказав Гіппократ: “Хвороби походять з способу життя, частиною – від повітря, яке ми вводимо в себе і в якому ми живемо”.

Де придбати вугілля для кальяну в Києві

Інтернет-магазин «Димок» пропонує широкий вибір натурального кальянного вугілля від різних торгових марок: Oasis, Walnut, Nero, Tom Coco, Khamara Cocoloco та інших виробників якісного палива для кальянів У цьому магазині ви можете придбати все необхідне для куріння, включаючи кальяни та аксесуари до них, а також тютюн. Для покупки не обов’язково знаходитись у Києві – вам відправлять товар «Новою Поштою» по всій Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні записи